Įmonė AUTONAS LT, UAB teikianti tarpautines krovinių gabenimo paslaugas. Sėkmingai startavusi 2012 metų pabaigoje, gali pasidžiaugti naujai suburta kompetetinga darbuotojų komanda.
Siūlydami ilgametę patirtį transporto srityje įgijusius darbuotojus, lankstų problemų sprendimą ir kokybišką ilgalaikių santykių pagrindą – esame stipresni už savo konkurentus. Esame tam, kad palengvintume jūsų darbą visais transporto paslaugų klausimais.
Dirbame tik su patikimais partneriais, tuo paįvairindami krovinių gabenimo pasiūlą: krovinių gabenimas žemės, vandens ir oro transportu. Multimodaliniai pervežimai. Gabename eksportą, importą, kvonius Europos viduje bei visoje Lietuvos teritorijoje.
Logistikos srityje esame stiprūs ir galime pasiūlyti konkurencingas paslaugas:

  • Trumpalaikį krovinių sandėliavimą,
  • Perkrovimo darbus,
  • Krovinių maršrutų generavimo strateginius sprendimus: perkrovimus, krovinių išskaidymus, pristatymu skirtingomis transporto priemonėmis į kelias vietas tuo pačiu metu ir t.t.

Dirbame jums:
Operatyvūs ir tikslingi sprendimai – mūsų misija.
Sunkumų ir problemų šalinimas – mūsų užduotis.
Kokybiško ir igalaikio brandradarbiavimo kūrimas – mūsų tikslas.

© 2020 Pilnų, dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje ir Europoje, importas, eksportas, perkrovimas, sandėliavimas – UAB Autonas LT. All Rights Reserved.
Internetinių svetainių kūrimas: Puslapiukas.com